HAKKIMIZDA

logo

DİZELCİLER OTOMOTİV 1985 yılında ''RECEP İNAN'' tarafından kurulmuştur. Kalite,uygun fiyat,satış öncesi ve sonrası teknik destek,zamanın'da teslim ve müsteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Kurulduğu günden itibaren sektörde söz sahibi olmuş ve her yıl gelişerek büyümüş,bugünlere gelmiştir.

Müşterilerimiz ile  yaptığımız sürekli ziyaretler'de firmaların ihtiyaçların'da meydana gelen değişimleri ve gelişen teknoloji'de , tüm makina ve araç parkının daha verimli, ilk günkü gibi güvenli,daha fazla performanslı çalışabilmesi için kaliteli-zamanında servis hizmetleri ile desteklenmesi gerektiğini görmekteyiz. Bu bağlam'da şuanki piyasa koşulların'da satış sonrası hizmetler herşey anlamına geliyor.

İşte bu bilinç ile yapılanan firmamız gerek sahip olduğu sürekli yenilenen teknik donanım, gerekse sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yeterli görmeyerek sürekli yenilenmektedir. 


Makina parkındaki sorununuz ne olursa olsun minumum süre ve maliyet,maksimum kalite ile optimum ve en ideal çözümü DİZELCİLER OTOMOTİV'de bulacaksınız. 

DİZELCİLER OTOMOTİV , ilk günkü kararlılık,dürüstlük,süreklilik ve bilgi birikimi ile siz müşterilemize hizmet etmeye devam edecektir.

Recep İNAN